کشمش پلویی احسان از خستگی و افسردگی جلوگیری می کند

کشمش پلویی احسان به دلیل طعم لذیذ و ورود آن به عنوان یک ماده ضروری در ترکیب بسیاری از غذاهای غذایی و همچنین در ساخت، یکی از معروف ترین انواع میوه های خشک محسوب می شود که مورد قبول تعداد نامحدودی از مردم در سراسر جهان است.

از تعداد زیادی شیرینی شرقی و غربی و با خشک کردن انگورهای غنی از قند تهیه می شود، انگور سفید یکی از بهترین انواع انگور است که می توان آن را خشک کرد و به کشمش تبدیل کرد و به لطف ترکیب منحصر به فرد خود، مقدار زیادی را به ارمغان می آورد.

فواید سلامت و زیبایی برای بدن از جمله سلامت و زیبایی پوست.

طعم ترش و شیرینی دارد و برای تزیین غذاها می توانیم از آن استفاده کنیم و کشمش دو نوع کشمش سیاه و کشمش زرد است و تغییر رنگ کشمش به دلیل ماهیت میوه انگور است.

کشمش
طرز تهیه کشمش

که خشک می کنیم و در این مقاله با فواید چندگانه کشمش سیاه آشنا می شویم.

فواید کشمش سیاه برای پوست ممکن است به افزایش طراوت و شادابی پوست کمک کند.

این می تواند به دادن رنگ صورتی به پوست، به خصوص گونه ها کمک کند.

این می تواند به روشن شدن زردی پوست و کاهش علائم خستگی که روی آن ظاهر می شود کمک کند.

آب توت سیاه اجزاء دو فنجان کشمش سیاه.

نیم لیتر آب گرم طرز تهیه کشمش را از رگه های ناصاف کوچک پاک می کنیم سپس خوب می شوییم و سه بار از آب صاف می کنیم سپس ظرفی که حرارت را تحمل می کند آماده می کنیم کشمش ها را داخل آن می ریزیم و روی آن آب داغ می ریزیم و روی آن را می پوشانیم.

و سه ساعت بگذارید و با همزن برقی خوب هم بزنید و صاف کنید و سرد سرو کنید.

مواد مغذی موجود در کشمش نکات زیر ارزش غذایی یک فنجان کشمش را توضیح می دهد: 435 کالری 15 گرم آب. 5 گرم پروتئین. 1 گرم چربی. 115 گرم کربوهیدرات. 5.8 گرم فیبر رژیمی. 71 میلی گرم کلسیم. 0.23 میلی گرم تیامین. 1.13 میلی گرم ریبوفلاوین. 1.2 میلی گرم نیاسین. 5 میلی گرم ویتامین. 1089 میلی گرم پتاسیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.