کارخانه تولید ام دی اف سفید پایتخت

کارخانه تولید  ام دی اف سفید پایتخت افتخار دارد که با سابقه درخشان خود در زمینه تولید ام دی اف سفید توانسته است بخش بزرگی از نیاز  کشور و هم وطنان خود به ام دی اف سفید را با تولیدات با کیفیت خود فراهم کند و با شرایط و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

کارخانه تولید ام دی اف سفید پایتخت

مشخصات فنی ام دی اف سفید پایتخت

مشخصات فنی ام دی اف سفید پایتخت ام دی اف خام فشرده شده چوب به روش خشک کردن درست می شود که امروزه بسیار پر طرفدار بوده و برای مصارف مختلف از جمله، کابینت آشپزخانه، کمد و … مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید ام دی اف سفید این کارخانه بر حسب استاندارد های جهانی و مطابق با پیشرفت روز تحت نظارت مهندسین مجرب تولید می شوند.

ام دی اف سفید قابلیت سنباده  زنی، ابزار خوری و ماشین کاری را دارد به همین دلیل جایگزین چوب در ساخت انواع محصولات شده است.

از مشخصات فنی ام دی اف می توان به  پروفیل دانسیته همگن و یکنواخت، لبه های صاف، دارا بودن از قابلیت شکل پذیری، مقاومت در برابر فشار، طبیعت ملایم و خصوصیات مکانیکی و یزیکی بالا اشاره کرد.

ام دی اف ها به صورت ورقه هایی با ابعاد بزرگ تولید می شوند که اندازه آن ها در کاربردی و استفاده از ام دی اف بسیار مهم می باشد.

ابعاد ورقه های ام دی اف سفید پایتخت برابر با 207 سانتی متر در 260 سانتی متر، 207 سانتی متر در 280 سانتی متر ، 210  سانتی متر در 410 سانتی متر، 122  سانتی متر در 244 سانتی متر، 183 سانتی متر در 366 سانتی متر، 183 سانتی متر در 244 سانتی متر و 183  سانتی متر در 410 سانتی متر می باشند همچنین ضخامت ورقه های آن برابر با 7، 8، 10، 12، 16، 18، 20، 25 و 35 میلی متر می باشد.

ام دی اف سفید پایتخت در دو نوع خام و روکش دار تولید می شود که مدل روکشدار آن دارای طرح های مختلفی مانند: کتان، صابونی، سینکرو و … می باشد.

رنگ این ام دی اف ها در سه نوع ساده، فانتزی و چوب می باشند که مطابق با مصارف آن انتخاب می شود و در کابینت سازی ها و … نیز برحسب سلیقه مشتری در نظر گرفته می شود.

پخش ام دی اف سفید پایتخت طرح کتان

پخش ام دی اف سفید پایتخت طرح کتان ام دی اف کتان یکی از پر طرفدار ترین طرح های تولید شده در این کارخانه می باشد که به نقاط مختلف توزیع می شود.

پخش ام دی اف سفید به صورت عمده به شکل ورقه های بزرگ بسته بندی شده با نایلون و با قیمت مناسب به مناطق مختلف انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.