ورق ام دی اف خام واناچای | فروش ام دی اف خام تایلندی به صورت تریلی

ورق ام دی اف خام واناچای یکی از بهترین مواد اولیه موجود در بازار های بین المللی برای کارخانه های تولید فینیش های مختلف ام دی اف مانند هایگلاس، ملامینه، برجسته و فوق برجسته به شمار می رود که در ابعاد و ضخامت های مختلف این ورق خام تایلندی تولید و در حجم های مختلف به صورت تریلی و کانتینری به فروش می رسد. خرید ام دی اف خام 8 میل را نیز می شود از فروشگاه های مختلفی انجام داد و آن را در کارهای متفاوتی مورد استفاده قرار داد. این محصول کاربرد زیادی دارد.

ورق ام دی اف خام واناچای | فروش ام دی اف خام تایلندی به صورت تریلی

واناچای چیست؟

کارخانه واناچای در کشور تایلند واقع شده است که سابقه بسیار طویلی در زمینه تولید و عرضه انواع ورق های چوبی دارد که امروزه تبدیل به بزرگترین تولیدکننده ورق های فشرده چوبی در آسیا شده است.

شرکت ام دی اف واناچای یکی از کارخانه های پیشرو در زمینه تولید فرآورده های چوبی می باشد در جهان به شمار می رود که توانسته گستره کار خود را از یک کارگاه چوب بری به سطح بزرگی از اقتصاد جهان در حوزه ورق ام دی اف برساند.
کارخانه ام دی اف واناچای در حال حاضر توانسته دامنه محصولات خود را گسترش دهد که به میزان قابل توجهی از محصولات خود را به کشور های مختلف جهان صادر می کند.

این برند معتبر با بهره گیری از تکنولوژی های روز توانسته بدون بهره گیری از چوب درختان طبیعی محصولات خود را تولید نماید.
همچنین این شرکت در سال 2019 شروع به استفاده از انرژی خورشیدی و انرژی بیومس برای تامین انرژی ماشین آلات خود کرد تا به نوعی حمایت خود را از محیط زیست به جهانیان اعلام کند.

معرفی انواع محصولات کارخانه واناچای

معرفی انواع محصولات کارخانه واناچایکارخانه واناچای تایلند به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده های چوبی در آسیا شناخته می شود که دامنه محصولات گسترده ای نیز دارد.

این محصولات برای هر یک از گروه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد که مصرف کنندگان می توانند بر اساس نیاز خود ورق خام تایلندی را تهیه و استفاده نمایند.
از مهم ترین فرآورده ها و محصولات تولید شده در این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ام دی اف خام
 • نئوپان خام
 • تخته سه لا
 • ام دی اف روکش شده
 • نئوپان روکش شده
 • پانل هایگلاس
 • پارکت های ملامینه

کلیه محصولات فوق مطابق با استاندارد های جهانی و بهترین کیفیت، در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و روانه بازار های بین المللی می گردد تا مورد مصرف عموم واقع گردد.

انواع ام دی اف خام تایلند ورق خام یکی از اصلی ترین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع محصولات چوبی است که امروزه در فضاهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.
از جمله محصولاتی که برای تولید آن ها نیاز مبرم به وجود آن می باشد عبارت اند از:

 • تولید انواع درب
 • تولید مبلمان
 • تولید انواع ام دی اف ملامینه
 • تولید انواع هایگلاس
 • تولید انواع صفحه ام دی اف
 • تولید انواع ام دی اف طرح دار
 • تولید انواع مصنوعات چوبی

البته برای تولید هر یک از محصولات فوق نیاز به ورق ها و ام دی اف هایی است که در ابعاد و ضخامت های متفاوت ساخته شده اند.
قیمت ام دی اف خام ایرانی در مقایسه با ورق خام واناچای بسیار ارزان تر است اما به دلیل دوام و استحکام بالا و همچنین فشردگی و تراکم بالای محصولات این شرکت بسیاری از تولیدکننده ها و کارخانه داران و مصرف کنندگان ترجیح به خرید ام دی اف خام گرفته و آن را به عنوان مواد اولیه استفاده می کنند.

شرکت ام دی اف تایلندی با علم به این که ورق های خام اش مورد استفاده در حوزه های مختلف خواهد شد با ابعاد و ضخامت های متفاوت تولید می کند که در جدول زیر به صورت کامل سایزبندی های ام دی اف خام واناچای ارائه شده است.

نوع محصولضخامتعرضطولتعداد برگ / پالت
MDF واناچای2.518302440390
MDF واناچای2.718302440360
MDF واناچای5.512202440170
MDF واناچای812202440125
MDF واناچای81830366096
MDF واناچای86103660288
MDF واناچای121220244083
MDF واناچای161220244062
MDF واناچای161220280062
MDF واناچای161830366048
MDF واناچای166103660144
MDF واناچای1618302440

واردات ام دی اف خام واناچای همانطور که اشاره شد ورق های واناچای به کشور های مختلف جهان صادر می شود که یکی از مقصد های مهم اش کشور ایران می باشد.
سالانه میزان قابل توجهی از محصولات جدول فوق در حجم های بسیار بالا در حد چند صد کانتینر انواع ام دی اف خام وارد کشور می گردد.

البته شرکت واناچای ورق های روکش شده نیز تولید می کند که در حال حاضر به خاطر سیاست های اقتصادی کشور فعلا و موقتا واردات محصولات روکش شده شرکت مذکور به ایران مجاز نیست و احتمالا در آینده این امر ممکن شود.

با توجه به حجم وارداتی ورق های خام تایلندی اصلی ترین مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات کارخانه هایی هستند که با استفاده از دستگاه های پرس موجود خود می توانند روکش های مختلفی را روی ورق های خام پرس کنند و به بازار عرضه نماید.

به صورت کلی دسته بندی مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات به شرح زیر می باشد مسلما حجم خرید این دسته از مشتریان بالا و در حد تریلی خواهد بود که قیمت عمده ام دی اف خام برای آن ها بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 • کارخانه تولید فینیش های مختلف ام دی اف
 • کارخانه های تولیدکننده انواع مبلمان
 • کارخانه های تولیدکننده صفحه ام دی اف
 • تاجران و صادرکنندگان ام دی اف
 • بنک داران و عمده فروشان ام دی اف
 • شرکت های پخش و توزیع ورق ام دی اف

انواع محصولات قابل تولید با ام دی اف واناچای پس از واردات و توزیع ام دی اف واناچای به مصرف کنندگان آن محصولات مختلفی تولید و روانه بازار می شود که بسیاری از آن ها در فضاهای مختلف قابل استفاده هستند.

برخی محصولات تولید شده با این محصول عبارت اند از:

 • ام دی اف ملامینه
 • ام دی اف یک رو سفید
 • ام دی اف سفید
 • ام دی اف هایگلاس
 • ام دی اف طرح دار
 • ام دی اف برجسته
 • انواع کابینت آشپزخانه
 • انواع کمد دیواری
 • انواع مبل و صندلی
 • انواع میز و پیشخوان
 • محصولات چوبی دکوری
 • انواع جعبه کادو
 • انواع درب های ساختمانی

مراکز فروش عمده ام دی اف واناچای فروش ام دی اف واناچای در کشور ما بر اساس نیاز مصرف کنندگان به صورت جزئی و کلی صورت می گیرد. حجم خرید مصرف کنندگان نیز متفاوت است که بیشترین حجم خرید و سفارش از جانب کارخانه داران می باشد که سفارشاتی در حجم تریلی دارند و این مجموعه توانایی تامین محصولات این گروه از مصرف کنندگان در کمترین زمان با بهترین قیمت ممکن می باشد.

فروش محصولات واناچای از طرق مختلفی صورت می گیرد که برخی از آن ها عبارت اند از:

 • سایت ام دی اف فروشی
 • بنگاه ها فروش چوب
 • فروشگاه های ام دی اف
 • عمده فروشی های ام دی اف
 • شرکت های تجاری و بازرگانی ام دی اف

گروه بازرگانی بیریکو به عنوان تامین کننده بهترین قیمت ام دی اف خام در بازار ایران اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه ورق خام واناچای می باشد که به صورت عمده در حجم های تریلی، خاور و پالتی ورق مورد نیاز مشتریان خود را تامین می کند.

لیست قیمت ورق ام دی اف خام نرخ فروش ام دی اف خام به عوامل متعددی بستگی دارد که این نرخ می تواند در انتخاب و خرید مشتری و همچنین جذب مشتریان جدید تاثیر گذار باشد

این عوامل می توانند به صورت کلی و جزئی در میزان و حجم خرید مشتریان نیز موثر واقع شوند چرا که بسیاری از کارخانه های تولید ورق ام دی اف روکش دار به دنبال نرخ های رقابتی هستند تا بتوانند میزان قابل توجهی از مواد اولیه خود را تامین نمایند.

چرا که کارخانه های پرس ورق ام دی اف سفارشات خود را در حجم تریلی ثبت می نمایند تا بتوانند ورق ام دی اف خام ارزان قیمت تری را خریداری کنند.

از مهم ترین عوامل تعیین کننده لیست قیمت ام دی اف خام می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. نوع محصول
 2. ابعاد ورق خام
 3. ضخامت ورق ام دی اف
 4. حجم سفارش
 5. محل تحویل
 6. هزینه های انبارداری
 7. هزینه های حمل و نقل

با این حال بازرگانی ام دی اف بیریکو به عنوان تامین کننده و عرضه کننده انواع ورق خام ایرانی و خارجی در جهت کسب رضایت مشتریان محصولات خود را با کمترین سود ممکن در اختیار خریداران قرار خواهد داد.

صادرات ام دی اف خام ۸ میل درجه یک

صادرات ام دی اف خام ۸ میل درجه یکصادرات ام دی اف خام‌‌ ۸ میل درجه یک، به کشورهای مختلفی صورت می گیرد. شرکت های گوناگونی نیز دراین عرصه فعالیت می کنند. هم تولیدی ها و هم شرکت های تجاری مختلفی، در کار صادرات ام دی اف خام در این ضخامت به کشورهای متفاوتی در منطقه و فرا منطقه می باشند. ام دی اف ایرانی فروش خوبی در خارج از کشور دارد.

اما این فروش خوب، ربط مستقیم به این مسئله دارد که کیفیت محصول بسیار خوب است. هر چه مرغوب بودن یک جنس تضمین شده باشد، خریداران بیشتر قطعاً پیدا می کند و می تواند به راحتی جای پای خود را در بازار ثابت کند و به فروش ام دی اف بیشتری بپردازد. برخی از شرکت ها حتی در شهرهای مختلف جهان دارای نمایندگی هایی هستند.

این نمایندگی ها توزیع انواع ام دی اف را انجام می دهند. آنان همچنین ارزان ترین ام دی اف در بازار را برای مشتریان خارجی خود پخش و توزیع می نمایند.

باید گفت که صادرات ام دی ال هشت میل خام درجه یک، سود خوبی برای صادر کنندگان آن دارد؛ چون که خریداران زیادی در آن سوی مرزها پیدا کرده است. در کل باید گفت که صادرات این محصول را که شرکت های تولیدی و تجاری انجام می دهند، اغلب به کشورهای همسایه صورت می گیرد.

تجارت انواع ام دی اف خام در کرج

تجارت انواع ام دی اف خام در کرجتجارت انواع ام دی اف خام در کرج، به دلیل خرید و فروش بالای محصول، از رونق خوبی برخوردار می باشد. این گونه از محصول را بیشتر مبل سازی ها و شرکت هایی که در کار فرآوری ام دی اف می باشند، خریداری می کنند. از این دست شرکت ها نیز در کرج کم نیستند. برخی از مشتریان حتی از شهرهای نزدیک به برای خرید به این شهر می آیند.

کاربرد ام دی اف خام برای ساخت و تولید انواع مختلفی از محصولات، باعث گردیده تا فروش این محصول به خوبی پیش برود. اگر سری به بازار ام دی اف در کرج بزنید، متوجه این ام می شوید. در این شهر همچنین بازارهای گوناگونی وجود دارد که عرضه کننده ام دی اف به صورت خام می باشد. این بازارها بهترین محصول را با کیفیت خوب ارائه می دهند.

از جانب دیگرف شرکت های گوناگونی در کرج نمایندگی هایی را ایجاد کرده اند. آن شمار از کسانی که در کار خرید انواع ام دی اف می باشند، به این نمایندگی ها سر می زنند و محصولی مرغوب و در همین حال تضمین شده را خریداری می کنند. همچنین از سوی این شعب فروش ام دی اف ۸ میل صورت می گیرد.

معتبرترین فروشگاه ام دی اف خام در تهران

معتبرترین فروشگاه ام دی اف خام در تهرانمعتبرترین فروشگاه ام دی اف خام در تهران محصولش را از برندهای معتبر وارد بازار می کند. چنین فروشگاه هایی باعث می شود تا تجارت چو و ام دی اف خام رونق خوبی بگیرد.

با مراجعه به بازارهای گوناگونی که در مناطق مختلف استان تهران وجود دارد، می توان به آسانی فروشگاه هایی را پیدا نمود که از اعتبار خاصی در بازار برخوردار می باشند. این فروشگاه ها عرضه کننده بهترین جنس می باشند و برای همین است که خریداران زیادی روزانه برای تهیه این محصول به آن ها مراجعه می کنند.

خرید چوب و ام دی اف از معتبرترین فروشگاه های تهران، با تضمین انجام می شود و خریدار محصول را با قیمت های ارزان ترین نیز می تواند تهیه کند. با همه این ها باید گفت که برای پیدا کردن چنین فروشگاه های نیاز است که هنگام ورود به مراکز خرید و فروش، کمی پرس و جوی بیشتری انجام داد.

همچنین از طریق سایت های گوناگون اینترنت هم می شود بهترین فروشگاه های ام دی اف خام در تهران را پیدا کرد. بیشتر کاربران، اطلاعات دقیقی را در اختیار کاربران قرار می دهند. از جانب دیگر، حتی می توان با مراجعه به فروشگاه های آنلاین معتبر، اقدام به خرید این گونه از ام دی اف با کیفیت بالا نمود.

بازار خرید و فروش ام دی اف خام در مشهد

بازار خرید و فروش ام دی اف خام در مشهدبازار خرید و فروش ام دی اف خام در مشهد، از رونق خوبی برخوردار می باشد. در گوشه و کنار این کلان شهر، می توان مراکزی را پیدا کرد که در انواع گوناگونی از ام دی اف ها به فروش گذاشته شده اند. در این مراکز خرید ام دی اف ارزان خام امکان پذیر می باشد؛ چون که فروشندگان زیادی برای فروش بالاتر، محصول را با نرخ مناسبی به فروش می رسانند.

در کنار این، صنایعی که نیاز به ام دی اف خام دارند هم در این شهر فعالیت گسترده ای دارند. آنان برای تهیه محصول با کیفیت به بازارهایی که در شهر مشهد وجود دارد مراجعه می کنند و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود می نمایند. همچنین در این بازارهاف ام دی اف خارجی خام نیز عرضه می شود که دارای کیفیت های گوناگونی است.

ام دی اف خام، به آن نوع چوب فشرده ای گفته می شود که هنوز روکش نشده و در همین حال به رنگ کرمی تیره می باشد. این گونه از محصول را خریداران، پس از این که تهیه کردند، آن را به هر رنگی که خواسته باشند در می آورند. این گونه هم مقاومت ام دی اف بالا می رود و هم این که زیبا و شکیل تر می شود.

با همه این ها باید گفت که خرید و فروش امی دی اف خام در مشهد از سوی فروشگاه های گوناگونی صورت می گیرد.

کارخانه تولیدی ام دی اف خام ۸ میل در ایران

کارخانه تولیدی ام دی اف خام ۸ میل در ایرانکارخانه تولید ام دی اف خام 8 میل در ایران، این محصول را با دستگاه ها و مواد اولیه مختلفی ساخته و پس از بسته بندی وارد بازار می نماید.

این کارخانجات در کنار عرضه محصول خود به بازارهای داخلی، آن را به خارج از کشور هم ارائه می دهند. کشورهای گوناگونی هستند که متقاضی خرید ام دی اف ایرانی می باشند. در هر حال، کارخانه ها می کوشند تا با کیفیت ترین نوع محصول را به دست مشتریان خود برسانند.

در گوشه و کنار کشورمان، شرکت های گوناگونی وجود دارند که این گونه از ام دی اف را با این ضخامت تولید می کنند. این کارخانه ها بهترین محصول را به فروش می رسانند. آنان از طریق نمایندگی ها و سایت های متنوعی که در اختیار دارند، کالای خود را به سراسر ایران توزیع می کنند.

عرضه ام دی اف خام ۸ میل به استان های مختلف

عرضه ام دی اف خام ۸ میل به استان های مختلفعرضه ام دی اف خام 8 میل به استان های مختلف را مجراهای گوناگونی انجام می دهند. این گونه از محصول به دلیل کاربرد زیادی که دارد، به سر تا سر کشورمان از سوی شرکت های مختلفی توزیع می گردد. در آن شمار از استان هایی که شرکت های تولید کننده یا وارد کننده این نوع از چوب فعالیت نمی کنند، راه های گوناگونی برای خرید است.

اگر شما نیز در استانی زندگی می کنید که دسترسی به ام دی اف خام هشت میل ندارید، بهتر است که به این مراجع سر بزنید:

 • سایت های مختلف اینترنتی
 • نمایندگی شرکت های تولید کننده و وارد کننده
 • مراکز خرید و فروش این محصول
 • و غیره

مرکز فروش ام دی اف خام در اصفهان

مرکز فروش ام دی اف خام در اصفهانمرکز فروش ام دی اف خام در اصفهان، این محصول را در ضخامت های متفاوتی عرضه می کند. از این مرکز می شود خرید ام دی اف ارزان را انجام داد و در همین حال، بهترین برند را پیدا کرد و با کیفیت ترین نوع محصول را تهیه نمود.

در شهر اصفهان، فروشگاه های متعددی وجود دارند که در ضخامت های متفاوتی این محصول را به فروش می رسانند. شما می توانید از این فروشگاه ها به ضخامت 2 میل، 3 میل، هشت میل، 20 میل و تا 38 میل، این محصول را تهیه کنید. هر کدام از این گونه ام دی اف ها کاربرد خاص خود را دارند که در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند.

پس خریدار، به راحتی می تواند به مرکز فروش این محصول مراجعه نماید و در همین حال خرید هر گونه ام دی اف خامی را که نیاز دارد، انجام دهد.

می توانید حتی به سایت های گوناگون اینترنتی در این شهر هم مراجعه کنید و به خرید این محصول به آسانی بپردازید.

برترین تولید کنندگان ام دی اف خام ۸ میل در جهان

برترین تولید کنندگان ام دی اف خام ۸ میل در جهانبرترین تولید کنندگان ام دی اف خام 8 میل در جهان، آن شمار از شرکت هایی می باشند که این محصول را با کیفیت خوبی به بازار عرضه می کنند. در کشورهای گوناگونی این گونه از کالا تولید می گردد که کیفیت هایش متفاوت است. به کارگیری از ام دی اف هشت میل، زیاد است و به همین دلیل عرضه و تقاضای آن در جهان فراوان صورت می گیرد.

شرکت های تولید کننده ایرانی هم از جمله برندهای معتبر در دنیا به شمار می روند. این شرکت ها که در شهرهای مختلفی از کشورمان فعالیت می کنند، محصولات خود را روزانه به بازارهای جهانی عرضه می نمایند که با استقبال خوبی هم روبرو شده است.

در همین حال، می شود از بازار خرید و فروش داخلی، برندهای معتبر جهان را هم به دست آورد. ام دی اف خام در ضخامت 8 میل خارجی را به آسانی و با مراجعه به نمایندگی های شرکت های وارد کننده، می توان تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. ام دی اف های تولید شده در بهترین برندهای جهانی، از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

واردات ام دی اف هایگلاس به کشور

واردات ام دی اف هایگلاس به کشورواردات ام دی اف هایگلاس به کشور را گروه های بازرگانی متفاوتی انجام می دهند.

عمدتاً شرکت های تجاری این محصول را از روسیه، چین و ترکیه وارد کشور می کنند که از فروش خوبی هم در داخل ایران برخودار می باشند. هر چند در شرایط ارزی کنونی تا اندازه ای گران تر از محصولات تولید شده در کشور می باشند؛ اما به نسبت کیفیتی که دارند، فروش شان مناسب است.

ولی گفتنی است که برای خرید ام دی اف هایگلاس به صورت عمده و جزئی، بایستی به نمایندگی های شرکت های وارد کننده مراجعه نمود.

از این نمایندگی ها می شود خرید ام دی اف براق را با قیمت های بسیار مناسبی انجام داد. در سوی دیگر، فروشگاه ام دی اف هایگلاس خارجی در شهرهای گوناگونی فعالیت می کنند.

قیمت خرید ام دی اف خام در بازار

قیمت خرید ام دی اف خام در بازارقیمت خرید ام دی اف خام در بازار، بستگی به موارد مختلفی دارد. اما اگر قصد دارید که تازه ترین قیمت ها را به دست آورید، می توانید به سایت های گوناگون اینترنتی سر بزنید. در این سایت ها تازه ترین قیمت ها درج می شود و مشتریان به راحتی می توانند هم به مقایسه نرخ ها با بازار بپردازند و هم این که اقدام به خرید با نرخ مناسب کنند.

از فروشگاه های مختلف دیگری نیز می شود قیمت ام دی اف را به دست آورد. اما قیمت های این گونه از کالا، بستگی به موارد مختلفی دارد که عبارتند از:

 • کیفیت محصول
 • نوع برند تولید کننده
 • میزان خرید
 • ساخت شرکت های داخلی و یا خارجی
 • و سایر موارد دیگر

خرید فوری ام دی اف از طریق سایت

خرید فوری ام دی اف از طریق سایتخرید فوری ام دی اف از طریق سایت های اینترنتی یک گزینه بسیار خوب و مطلوب به نظر می رسد. شما می توانید در این زمینه با سایت های مختلفی مراجعه کنید. سعی نمایید که فروشگاه های آنلاینی را پیدا نمایید که در شهر خودتان فعالیت می کنند. از سایت ها می شود خرید آنلاین ام دی اف خام را هم انجام داد.

البته سایت های معتبر زیادی وجود دارند که در کمترین زمان ممکن ام دی اف خریداری شده را در هر نقطه از کشور که خواسته باشید، در اختیارتان می گذارند. در این زمینه نیاز است که بیشتر جستجو را انجام دهید. این کار وقت تان را زیاد نمی گیرد؛ چون که سایت های معتبر به راحتی پیدا می شوند.

در هر حال، برای آن شمار از کسانی که به صورت عمده و جزئی نیاز فوری به ام دی اف دارند، بهترین راه این است که به فروشگاه های اینترنتی گوناگونی مراجعه نمایند و خرید خود را انجام دهند. این سایت ها علاوه بر رساندن فوری محصول، آن را با قیمت مناسب هم عرضه می نمایند.

ارائه کننده انواع ام دی اف و چوب ارزان در کشور

ارائه کننده انواع ام دی اف و چوب ارزان در کشورارائه کننده انواع ام دی اف و چو ارزان در کشور، کارخانجات تولیدی، شرکت های وارداتی، نمایندگی های این شرکت ها و همچنین فروشگاه های حضوری و غیر حضوری می باشند. از این ارائه دهندگان می شود بهترین نوع ام دی اف و چوب را با قیمت های خیلی خوبی تهیه کرد و در امور گوناگونی بکارگرفت.

این عرضه کنندگان در انواع مختلف و رنگ های گوناگونی محصولشان را به فروش می رسانند. شما در هر جایی که هستید، به آسانی می توانید این گزینه ها را پیدا نمایید و به هر میزانی که نیاز دارید، خرید ام دی اف را انجام دهید. از ارائه دهندگان می شود در ضخامت های متنوعی ام دی اف را و در کیفیت های گوناگونی چوب را تهیه نمود.

این ارائه کنندگان باعث رونق بخشیدن به تجارت چوب و ام دی اف در کشور شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.