بازرگانی بیریکو
خانه / ورق ام دی اف / نرخ فروش عمده ورق ام دی اف کاسپین

نرخ فروش عمده ورق ام دی اف کاسپین

بازار فروش ام دی اف کاسپین در ایران بسیار رونق یافته به طوری که در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور محصولات این برند یافت می شود. یکی از مهم ترین دلایل استقبال زیاد بنک داران و تجار از ورق های ام دی اف کاسپین نرخ مناسب محصولات این شرکت جهت فروش عمده می باشد.

شرکت صنایع چوب خزر کاسپین از تولیدکننده های برتر و قدیمی اوراق فشرده چوبی خام و رنگی در کشور است که محصولات متنوع و بازار پسندی تولید و عرضه می نماید. در سال های اخیر مصرف اوراق ام دی اف در کشور ما افزایش یافته و در همین راستا بسیاری از شرکت ها به ویژه شرکت ام دی اف کاسپین توانسته بخش اعظمی از بازار را به سمت خود سوق دهد.

فروش ام دی اف کاسپین

بازار فروش ام دی اف کاسپین

همانطور که اشاره شد کارخانه خزر کاسپین توانسته با بازاریابی درست و صحیح نظر بسیاری از مخاطبان خود در سطح کشور را به خود جلب نماید.

این تلاش مستمر سبب شده، بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور نسبت به خرید ورق های ام دی اف شرکت خزر کاسپین اقدام نمایند.

این درحالی است که مصرف کننده های نهایی نیز به دلیل کیفیت، استحکام، زیبایی و قیمت ام دی اف کاسپین خواستار اجرای پروژه های خود با محصولات این شرکت هستند.

فروش ورق ام دی اف کاسپین

نمایندگی ام دی اف کاسپین در ایران

مراکز فروش ام دی اف کاسپین عمدتا دفتر فروش مرکزی یا نمایندگی های آن در شهر های مختلف هستند و خریداران می توانند از این طریق نسبت به خرید محصولات این شرکت اقدام نمایند.

یکی از ویژگی های برجسته عاملیت های فروش این شرکت عرضه ورق ام دی اف با نرخ مصوب کارخانه می باشد به طوری که خریدار، ورق ام دی اف خود را به قیمتی که کارخانه اعلام می نماید می تواند از نمایندگی نیز خریداری نماید.

البته خرید از نمایندگی های فروش کاسپین دارای هزینه های مازاد است که همین هزینه در صورت خرید مستقیم ام دی اف از کارخانه نیز بر عهده مشتری می باشد.

یکی از این هزینه، هزینه انبارداری و دیگری هزینه حمل است که برخی از نمایندگی ها این مبلغ را بر روی قیمت ورق ام دی اف لحاظ می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128920495
شماره تلفن ثابت: 02128428920
آدرس کانال: birico_ir@
اینستاگرام: birico_ir@
پست الکترونیکی: iranmdfco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه بی واسطه ام دی اف سفید پرسی آرین سینا

خانم من اصلاح کرده بودم سیستم مشکل داره عرضه ی بی واسطه ام دی اف سفید پرسی آرین سینا به این صورت می باشد که تولید کنندگان این محصولات را به صورت عمده و مستقیم و