مواد شوینده ماشین ظرفشویی در بانه سخت ترین لکه ها را از بین می برد

در جدیدترین بررسی ما در مورد مواد شوینده ماشین ظرفشویی در بانه، قرص ظرفشویی  محصولاتی را که تا چهار برابر بیشتر قیمت دارند، شکست می دهد و ثابت می کند که می توانید لکه های غذا را سخت بگیرید و در عین حال با جیب لگن خود ملایم باشید.

این محصول در کنار چندین محصول از برند معروف فینیش قرار گرفت که با سودا شیرین خود در رتبه اول قرار گرفت و در مجموع 76 درصد به دست آورد.

محصول Aldi با 75 درصد به همراه دو محصول دیگر Finish Powerball عرضه شد.

گران‌ترین محصول Finish Powerball برای هر شستشو 1.19 دلار قیمت دارد که بیش از 6 برابر بیشتر از Logix Platinum Aldi است.

کارشناسان ما 34 محصول را آزمایش کردند و عملکرد تمیز کنندگی آنها را بر روی لکه های مواد غذایی مانند زرده تخم مرغ، پنیر پخته شده، نشاسته برنج، شراب قرمز و سس بولونی ارزیابی کردند.

ممکن است متوجه شوید که سه بازیگر برتر همه تبلت‌ها هستند، در حالی که سه نفر پایین همه پودر هستند.

اشلی ایردل، کارشناس ماشین ظرفشویی CHOICE می گوید: «قرص های ماشین ظرفشویی بیش از دو سوم فروش مواد شوینده ماشین ظرفشویی را تشکیل می دهند.

و اگرچه برای هر شستشو هزینه بیشتری دارند، اما آزمایشات ما نشان می‌دهد که عملکرد بهتری نسبت به پودرها و ژل‌های ارزان‌تر دارند.

شوینده

نکته انتخاب: اگر متوجه می‌شوید که قرص‌های ماشین ظرفشویی شما با قرار دادن آنها در کشوی دیسپنسر به طور کامل حل نمی‌شوند، کافی است قبل از اجرای بار، آن‌ها را در کف ماشین ظرفشویی خود شل کنید.

بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی

پاوربال کوانتوم ultimate pro Tabs جوش شیرین را تمام کنید

جوش شیرین Powerball Quantum Ultimate Pro Tabs را تمام کنید.

مقام اول: جوش شیرین Powerball Quantum Ultimate Pro Tabs را تمام کنید

رتبه تخصصی CHOICE: 76٪ (توصیه می شود)

قیمت: 36.00 دلار در هر بسته 32 تایی (1.13 دلار برای هر شستشو)

از نظر نام حرفه ای، طبیعتاً حرفه ای – این قرص های ماشین ظرفشویی تقریباً از تمام لکه های آزمایش ما عبور می کنند و هر محصول دیگری را که بررسی کردیم شکست می دهد.

با این حال، با 1.13 دلار در هر تبلت، ارزان نیست. اما اگر به دنبال عملکرد برتر هستید، شاید بتوانید در بودجه خود برای این تبلت های ماشین ظرفشویی جا باز کنید.

اشلی می‌گوید: «این تبلت‌ها با قیمتی عالی عرضه می‌شوند تا با عملکرد عالی خود مطابقت داشته باشند، اما زمانی که شما باید بهترین‌ها را داشته باشید، بهترین گزینه‌ها هستند و پول چیزی نیست.

مطمئناً از تمیزی ظروف خود ناامید نخواهید شد، اما اگر بتوانید حتی اندکی در مورد عملکرد خود مصالحه کنید، مطمئناً در جای دیگری ارزش بهتری خواهید یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.