مردی که 4 سال معده در داشت با خوردن چای احمد نیم کیلویی درمان شد!

فواید چای احمد نیم کیلویی با افزودن لیمو به چای می توان فوایدی را به دست آورد، از جمله موارد زیر: افزایش کارایی آنتی اکسیدان ها در چای: مطالعه ای که در سال 2014 در مجله Food Processing & Technology منتشر شد، تأثیر لیمو بر پلی فنول های چای سبز را نشان داد و نشان داد که با افزودن لیمو، درصد آنتی اکسیدان ها به حدود 30 میلی لیتر افزایش یافت.

اسید اسکوربیک در 100 میلی لیتر چای لیمو چون منبع اسید اسکوربیک است و نوشیدن چای سبز با لیمو فواید سلامتی چای را افزایش می دهد و به طور کلی جذب آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز را تسهیل می کند و لیمو نیز می تواند برای افزایش مقدار کاتچین (به انگلیسی: Catechins) در بدن، استخراج شده از چای سبز تا شش برابر بیشتر است.

چای

همین امر در مورد افزودن لیمو به چای قرمز نیز صدق می کند.

طبق مطالعه ای که در سال 2000 در مجله فیزیولوژی و فارماکولوژی هند منتشر شد، ترکیبات پلی فنولی موجود در چای قرمز در معده با عمل شیره های گوارشی تجزیه می شوند.

لیمو به چای قرمز پلی فنول ها و بهره مندی از خواص آنتی اکسیدانی آنها، با تجزیه هر یک از ترکیبات Thearubigens و Theaflavins در معده که راحت تر جذب می شوند.

کاهش اثر چای در جلوگیری از جذب آهن از غذا: مطالعه ای که در سال 2014 در مجله Food Processing & Technology منتشر شد، نشان داد که وجود برخی ترکیبات در چای می تواند مانع از جذب آهن در غذاهای مختلف و نوشیدن چای سبز شود. با لیمو می تواند سطح آهن را کاهش دهد.
سوالات رایج در مورد چای با لیمو فواید چای با لیمو بعد از خوردن چیست؟

هیچ مطالعه ای به طور خاص در مورد فواید چای لیمو بعد از غذا وجود ندارد.

فواید چای لیمو برای کاهش وزن هیچ مطالعه ای در مورد تأثیر افزودن لیمو به چای در کاهش وزن وجود ندارد، اما ممکن است چای با لیمو به کاهش وزن کمک کند، اما نباید تنها به عنوان یک وسیله اساسی برای کاهش وزن به آن اعتماد کرد.

چای لیمو یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان در رژیم غذایی دنبال شده برای کاهش وزن مصرف کرد، زیرا نوشیدنی سالمی است که تقریباً بدون کالری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.