قیمت ورق mdf خام | بزرگترین تولید کننده انواع ورق ام دی اف در ایران

ام دی اف که مخفف واژه تخته فیبر با چگالی یا دانسیته متوسط است، یکی از فرآورده های چوبی به شمار می رود. این تخته فیبر به روش خشک تولید و پس از آن روکش می شود که اینکار سبب می گردد، به زیبایی و دوام آن بیافزاید. یکی از متداول ترین نوع روکش ها برای ورق ام دی اف، ملامینه می باشد. به دلیل کارایی بالای ام دی اف به جای چوب، این تخته فیبر، تقریباً جای نئوپان را گرفته است. 

امروزه در ایران، ام دی اف به شکل گسترده تولید می شود. در پهلوی این شرکت های بسیاری در زمینه روکش کردن ام دی اف فعالیت می کنند. برخی از این شرکت ها ام دی اف خام را از کشور های خارجی مانند، ایتالیا، اسپانیا، روسیه، اتریش، ترکیه و … وارد می نمایند و سپس روکش می کنند. استفاده از ام دی اف به صورت خام کم می باشد و بیشتر روکش شده به بازار عرضه می شود. از ویژگی های کاربردی متنوع ام دی اف می توان به این موارد اشاره کرد: 

  • قیمت مناسب
  • قابلیت شکل پذیری 
  • داشتن لبه صاف 
  • سطوح صاف 
  • خصوصیات مکانیکی و فزیکی بالا 
  • پایداری ابعاد و مقاومت در برابر فشرده شدن 
  • زیبا و داشتن حالت هایی مانند چوب 
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاوم در برابر حشرات 

در بازار ایران، ام دی اف به شکل خام و روکش شده به فروش می رسد. قیمت ورق mdf خام بستگی به نوع و کیفیت آن دارد. 

قیمت ورق mdf خام | بزرگترین تولید کننده انواع ورق ام دی اف در ایران

لیست قیمت ورق mdf خام

لیست قیمت ورق mdf خامام دی اف خام در بازار به قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. این کالای پر فروش، به دلیل واردات ام دی اف به کشور، نرخش ثابت نمی باشد. برای این که از قیمت انواع ام دی اف با خبر شوید، به وب سایت های شرکت های تولیدی و وارد کننده سر بزنید. این شرکت ها به سبب این که ارز نوسان دارد، روزانه قیمت گزاری می نمایند. در این عرصه شرکت های متفاوتی وجود دارند که می توان با تماس گرفتن با آنان، بهترین نوع این چوب فشرده را با مناسب ترین قیمت خریداری کرد. 

فروش عمده ورق mdf خام

فروش عمده ورق mdf خامفروش ام دی اف خام به صورت عمده از سوی شرکت های وارد کننده انجام می پذیرد. این شرکت ها قیمت ام دی اف را در ابعاد و اندازه های مختلف و با کیفیت های گوناگون تعیین می کنند. تولید ام دی اف در کشور نیز صورت می گیرد. آن گونه که گفته شده، پنجاه درصد از نیاز بازار به ام دی اف را شرکت های ایرانی تأمین می نمایند. این شرکت های هم چنین صادرات ام دی اف را به کشورهای مختلف انجام می دهند. در کنار این، فروش عمده ورق mdf از سوی این شرکت ها هم صورت می گیرد. 

خرید و فروش انواع ورق mdf

خرید و فروش انواع ورق mdfام دی اف به عنوان یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی، کاربردهای فراوانی دارد. این نوع چوب فشرده، کاربردی بهتر نسبت به چوب های رشته ای دارد. به دلیل کارایی بالای ام دی اف در صنایع مختلف است که خرید و فروش انواع ورق mdf در بازار زیاد صورت می گیرد. بازار این کالای تولید شده از چوب، همواره پر رونق بوده چون همانطور که ذکر شد، مصرف آن بالا است. ام دی اف به انواع گوناگون از جمله خام و روکش دار به فروش می رسد که هر کدام از این نمون ها، تقسیم بندی های دیگری دارند. 

قیمت فروش عمده ورق mdf خام

قیمت فروش عمده ورق mdf خامشرکت های تولیدی و وارد کننده متعددی در کار تهیه و فروش عمده ورق mdf خام می باشند. خرید به صورت عمده، طبعاً به صرفه تر می باشد. خریداران عمده ورق ام دی اف کارگاه ها و شرکت های مختلف مبلمان سازی، کابینت سازی، نجاری ها و … هستند. قیمت فروش عمده ورق ام دی اف خام در بازار، به دلیل نوسانات ارزی متفاوت است. برای اینکه قیمت بروز ام دی اف خام را به دست آورید، بهتر است به وب سایت های شرکت های مختلف این کالا سر بزنید و با آنان تماس برقرار کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.