قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک

قیمت ام دی اف های گلاس هایگلاس ایشیک ترکیه با توجه به وارداتی بودن آن با نرخ ثابت و مشخصی در بازار معامله نمی شود. جهت خرید عمده ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک قبل از اقدام به سفارش حتما موجودی انبار و قیمت روز را از کارشناسان فروش مجموعه جویا شوید.

هر ساله شاهد واردات بیش از قبل انواع ورق ام دی اف از خارج کشور هستیم که بخش عمده این محصولات متعلق به شرکت های ترکیه ای و به ویژه شرکت ام دی اف ایشیک می باشد. ورق های ام دی اف شرکت ایشیک ترکیه به خاطر کیفیت و تنوع محصولاتش از فروش خوبی در بازار ایران برخوردار است.

ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک

واردات ام دی اف هایگلاس ایشیک

با توجه به نزدیکی کشور ترکیه به ایران به جز روش دریایی سایر روش های حمل و نقل برای واردات محصولات ایشیک ترکیه استفاده می شود.

قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک نیز با توجه به نوع حمل و نقل و همچنین حجم بار در بازار متفاوت است.

در حالت کلی تریلی های حامل ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک از سه شهر مرزی زیر وارد می شوند:

 • مرز بازرگان واقع در شهرستان ماکو
 • مرز سرو واقع در شهرستان ارومیه
 • مرز رازی واقع در شهرستان خوی

قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک

ورق ام دی اف هایگلاس طرح دار

یکی ویژگی هایی که سبب شده تا ورق هایگلاس ایشیک نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان عرضه و تقاضا داشته باشد تولید محصولات در طرح و رنگ های متنوع می باشد.

با وجود طرح و رنگ های متنوع حتی مشتریان مشکل پسند نیز به راحتی می توانند رنگ و طرح مورد علاقه خود را از ده ها رنگ و طرح انتخاب نمایند.

ورق های ام دی اف هایگلاس طرح دار ایشیک در مدل های زیر در بازار موجود می باشد:

 • رنگ های ساده
 • رنگ های طرح چوب
 • رنگ های فانتزی
 • رنگ های طرح کهکشانی
 • رنگ های طرح هولوگرام
 • طرح های گلدار
 • طرح های بارانی

قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک

نمایشگاه ام دی اف هایگلاس ایشیک

با اینکه ام دی اف هایگلاس ایشیک از طرح های بازار پسندی برای فروش محصولاتش استفاده نموده است.

اما دیدن کارهای اجرا شده با محصولات این شرکت باعث می شود مشتریان به راحتی بتوانند بتوانند به زیبایی های محصولات این شرکت پی ببرند.

در تصویر سه بعدی زیر می توانید با فول اسکرین کردن عکس به راحتی طرح و رنگ های مختلف اجرا شده با ورق ام دی اف هایگلاس مشاهده نمایید:

قیمت خرید عمده ام دی اف هایگلاس ایشیک

قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک در حالت کلی نسبت به محصولات مشابه داخلی گران تر است که دلایل متعددی برای آن وجود دارد.

یکی از اصلی ترین دلایل بالا بودن قیمت محصولات این شرکت وارداتی بودن آن است. اما در صورتی که خریدتان در حجم های بالا باشد قضیه کمی متفاوت می شود.

بسیاری از واردکنندگان تخفیف ها و آفر های خوبی برای افرادی که قصد خرید عمده و انبوه محصولات این شرکت را دارند در نظر می گیرند که شما نیز می توانید از آن ها بهره مند شوید.

خرید ورق mdf

خرید ورق mdf

یکی از مهم ترین مشکاتی که این روز ها خریداران ورق های ام دی اف با موجه هستند عدم وجود و دسترسی به انواع ورق ام دی اف اصل ترک می باشد که به دلایل متعدد من جمله حمایت از تولید ملی واردات این ورق ها به داخل کشور ممنوع شده است.

با توجه به وجود بازار مناسب در کشور ایران برای فروش انواع ورق هایگلاس ترک، بسیاری از کارخانه های تولیدکننده ترک حاضر به سرمایه گذاری و راه اندازی خط تولید ام دی اف در ایران نموده اند. این امر سبب شده تا محصولات شرکت هایی همچون یلدیز و agt در کارخانه های ایران که تحت نظارت و مطابق با متریال های استاندارد آن ها می باشد تولید و روانه بازار گردد.

تولید ورق های ترک در ایران سبب شده قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ترک نسبت به نمونه های دقیقا مشابه خارجی و وارداتی آن ها بسیار ارزان تر شود و خرید ورق ام دی اف هایگلاس از سوی مصرف کنندگان بالا رود.

[toggle title=”از ویژگی ها کیفی و ظاهری این ورق ها می توان به موراد زیر اشاره نمود:” state=”open”]استفاده از ام دی اف خام ترک استفاده از روکش های ترکیه ای استفاده از مواد و چسب ترک پرس ام دی اف ها توسط دستگاه فوق پیشرفته طرح های مطابق با نمونه وارداتی کیفیت، زیبایی و عمر طولانی[/toggle]

فروش ورق mdf

فروش ورق mdf

بازار ایران کشش و پتانسیل فروش انواع ورق ام دی اف ارزان و گران قیمت را دارد. با توجه به این که ورق ام دی اف هایگلاس ترک وارداتش به ایران متوقف شده است در صورتی که محصولات تولیدی داخل بتوانند کیفیت قابل قبولی داشته باشند می توانند بهترین جایگزین برای محصولات وارداتی باشند.

همانطور که اطلاع دارید ورق های ام دی اف هایگلاس در 3 یا 4 گروه رنگی تولید می شوند که تفاوت آن ها صرفا در نوع طرح و رنگ روکش است که موجب شده قیمت ورق ام دی اف ترک بر اساس گروه رنگی با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

رنگ های مذکور به صورت زیر هستند:

 • رنگ های گروه 1 (سفید، کرم، نقره ای و …)
 • رنگ های گروم2 ( رنگ های طرح چوب)
 • رنگ های گروه 3 (سفید، کرم، نقره ای و … که متالیک و اکلیل دار هستتند)
 • رنگ های گروه 4 (طرح های گلدار و طرح های فانتزی)

قیمت ام دی اف سفید هایگلاس که در گروه 1 واقع شده ارزان تر هستند و به مراتب گروه به گروه حداقل 30 و حداکثر 50 هزار تومان به هر گروه اضاقه می گردد و گران تر از گروه اول به فروش می رسند.

تولیدکننده ورق mdf

تولید کننده ورق mdf

علاوه بر شرکت های ترکیه ای که در ایران سرمایه گذاری کرده و ورق های خود را با استانداردهای کشور خودشان تولید و روانه بازار می کنند تولیدکننده های متعدد دیگری در ایران هستند که ام دی اف هایگلاس با کیفیت و قیمت های بسیار مناسب تولید می کنند.

قیمت عمده ورق ام دی اف هایگلاس ایرانی نسبت به محصولات ترک به خاطر استفاده از مواد اولیه بومی اما با کیفیت بسیار مناسب تر است. در صورتی که برندسازی و بازاریابی مناسبی برای این محصولات شود می توانند بهترین جایگزین برای ورق های ترک باشند.

ارزان بودن قیمت ام دی اف خام ایرانی در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب و روکش های اروپایی و کره ای سبب شده مصرف کنندگان هایگلاس های ایرانی رضایت کافی از این محصولات داشته باشند.

از تولیدکننده های مهم ایرانی که در زمینه تولید ورق هایگلاس فعالیت می کنند و توانایی رقابت با محصولات ترک را دارند می توانند به شرکت های زیر اشاره نمود:

 1. شرکت ام دی اف پاک چوب
 2. شرکت ایزوفام
 3. شرکت دکوپنل
 4. شرکت فومنات
 5. شرکت آرتا
 6. شرکت بست وود
 7. شرکت age

قیمت روز mdf

قیمت روز ورق mdf

شاخصه و ویژگی های مختلفی برای مشخص شدن قیمت ورق ام دی اف وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قیمت و ام دی اف خام
 • قیمت و نوع روکش
 • مواد استفاده برای پرس
 • برند تولیدکننده ام دی اف
 • ابعاد ورق ام دی اف
 • ضخامت ورق ام دی اف

بر اساس این که قیمت ام دی اف خام در بازار ایران به دلیل وارداتی بودن بستگی شدیدی به قیمت دلار و ارز خارجی دارد در صورت تغییر این پارامتر قیمت ورق ها نیز تغییر پیدا می کند.
در این میان ورق ام دی اف پاک چوب و قیمت ام دی اف هایگلاس ایشیک همواره به دلیل داشتن کیفیت فوق العاده نسبت به دیگر ورق های هایگلاس گران تر است.

بازرگانی هایی که در زمینه پخش و توزیع عمده ام دی اف فعالیت می کنند می توانند مناسب ترین محل برای شاغلین این حرفه برای تهیه و تامین مواد اولیه خود من جمله ام دی اف خام و روکش شده اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.