قیمت ورق ام دی اف نوین چوب

شرکت ام دی اف نوین چوب یکی از بزرگترین تولیدکننده های ام دی اف در کشور ایران می باشد که محصولات مختلف و متنوعی برای عرضه به بازار دارد. قیمت ورق ام دی اف نوین چوب بر اساس نوع محصول اعم از ام دی اف سفید یا رنگی و یا ام دی اف هایگلاس با یکدیگر متفاوت است.

محصولات شرکت ام دی اف نوین چوب

کارخانه ام دی اف نوین چوب دو کارخانه فعال در این زمینه دارد که یکی از آن ها در استان خوزستان واقع شده و دیگری در شهر مشهد قرار دارد. این شرکت محصولات مختلف ام دی اف سفید و ام دی اف رنگی و ام دی اف های گلاس در گروه های رنگی مختلف تولید و به بازار عرضه می کند.

به طور کلی می توان محصولات این شرکت را به صورت زیر دسته بندی نمود:

  • ام دی اف سفید
  • ام دی اف ملامینه با رنگ های ساده
  • ام دی اف ملامینه با رنگ های متالیک
  • هایگلاس در 3 گروه رنگی مختلف

تمامی محصولات این شرکت توسط فعالان حوزه ام دی اف به صورت عمده و خرده به فروش می رسد و چنانچه شما مشتریان عزیز خواهان خرید عمده این محصول هستید می توانید با کارشناسان مجموعه برای خرید ام دی اف نوین چوب تماس حاصل نمایید.

محصولات شرکت ام دی اف نوین چوب

نرخ فروش ام دی اف سفید نوین چوب

یکی از مهم ترین محصولاتی که این کارخانه تولید و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ام دی اف سفید در کروم های مختلف می باشد که عبارت اند از ام دی اف سفید براق ، ام دی اف سفید برفی و ام دی اف سفید صابونی.

محصولات تولید شده در کارخانه ام دی اف خام نوین چوب دارای کیفیت بسیار بالایی هستند چرا که این کارخانه برای تولید محصولات خود از ام دی اف خام واناچای استفاده می کند و روکش مورد نیاز خود را نیز در بالاترین کیفیت ممکن تولید می نماید.

ام دی اف های رنگی متالیک این شرکت به همراه ام دی اف سفید یکی از محصولات پر فروشش به شمار می آیند که همین امر سبب شده بخش عمده تولید این شرکت به این رنگ ها اختصاص یابد.

قیمت ام دی اف سفید نوین چوب با توجه به استفاده از ام دی اف خام خارجی در محصولاتش بسیار مناسب می باشد. این شرکت همواره ارائه محصولات با قیمت مناسب را یکی از اولویت های خود قرار داده و در حال حاضر نیز محصولات خود را از طریق نمایندگی فروش ام دی اف نوین چوب در سطح کشور در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.