قیمت ام دی اف سه میل سفید پرینتی + خرید بی واسطه

به جرات می توان گفت خرید بی واسطه ام دی اف سه میل سفید پرینتی از عمده فروشان یا تولیدکننده های این محصول سبب می شود ام دی اف 3 میل را با قیمت ارزان تری خریداری نماییم. بازرگانی بیریکو بی شک یکی از معتبرترین مجموعه ها در زمینه عمده فروشی انواع ام دی اف قادر به انجام این کار خواهد بود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اوراق فشرده چوبی یا همان به اصطلاح عامیانه ام دی اف این روزها یک کالای جدا نشدنی از منازل و مصارف مردم شده است و تقریبا به هر جای منازل، اداره ها یا مغازه ها و حتی فروشگاه های کوچک و بزرگ بیاندازید بی شک ورق ام دی اف در انواع و اقسام سایز و ضخامت و طرح و رنگ به چشمتان خواهد خورد.

این حجم از مصرف ام دی اف نه تنها در کشور بلکه در جهان نشان دهنده وسیع بودن و نا منتناهی بودن این کالا می باشد و با سرمایه گذاری در آن و حتی فعالیت در این زمینه می توان کسب و کار خوبی برای خود دست و پا کرد.

یکی از اساسی ترین مسائل در این زمینه داشتن تامین کننده خوب و مجرب در حوزه بی شک می تواند برای ادامه فعالیت شما و حتی کسب سودهای بیشتر به شما کمک شایانی کند.

تامین کننده خوب از نون شب هم واجب تره، این اصطلاحی است که ما برای کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند و یا حتی در این زمینه فعالیت می کنند می گوییم، چرا که اگر این تامین کننده یا عمده فروش بتواند انواع ام دی اف روز بازار و مورد پسند مشتریان را با قیمت مناسب برای شما تامین کند قطعا نان شما آجر نخواهد شد.

قیمت ام دی اف سه میل

حال اگر این تامین کننده بتواند انواع ام دی اف اعم از ام دی اف سه میل خام یا ام دی اف 3 میل سفید پرینتی را و یا حتی سایر ام دی اف سفید بزرگ را با قیمت بسیار مناسب برای شما تامین کند به راحتی می توانید در بازار همراه رقبای خود فعالیت کنید و یا حتی از آنها پیشی بگیرید.

به هر حال برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان در اینجا قصد داریم از انواع ام دی اف سه میل خام و پرینتی موجود در بازار سخن بگوییم تا بیشتر با این موضوع و قیمت آنها آشنا شوید.

در حال حاضر در ایران دو شرکت رهاسان و پویا هستند که توانایی تولید ام دی اف نازک تر از 8 میل را دارند و به میزان قابل توجهی نیز این محصولات را تولید و در اختیار نمایندگان فروش ام دی اف خود در شهرهای مختلف یا مصرف کننده می گذارند.

سایزهایی که در کشور ما برای سه میل مرسوم است و توسط این دو شرکت تولید می شود ابعاد 244*183 و 244*210 هستند که بیشتر از سایز اول استقبال می شود. این محصول در حال حاضر رقیب خارجی هم دارد که ام دی اف سه میل خام یا پرینتی خارجی به آن اطلاق می شود.

البته این ام دی اف خارجی هم در بازار چندین مدل و محصول کارخانه های مختلف خارجی است که با نامهایی چون واناچای، ادونس، پنل پلاس یا سوماترا شناخته می شوند که همگی از کیفیت بسیار قابل قبولی برخوردار هستند و تا به حال گزارشی از بی کیفیت آنها به گوش بازرگانی بیریکو نرسیده است.

قیمت ام دی اف سه میل

ام دی اف سه میل پرینتی

طبیعا با توجه به محصولاتی که با استفاده از ام دی اف سفید و رنگی با ضخامت 16 میل تولید می شوند در کنارشان ام دی اف سه میل پرینتی هم برای پشت کار یا فضاهای زیر کار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین می توان گفت بازار خرید و فروش این محصول در کنار سایر ام دی اف ها نیز رونق خوبی دارد. سالانه به میزان قابل توجهی این محصول در کانتینر یا به صورت فله ای توسط کشتیهای متعددی حمل و به بنادر ایران می رسند و پس از ورود ام دی اف خام 3 میل کارخانه هایی که قادر به فرآوری و تولید ام دی اف سه میل پرینتی هستند این محصول را تولید و روانه بازار می کنند.

بازرگانی بیریکو به عنوان یکی از تامین کننده های انواع ام دی اف خام و روکش دار در کشور می تواند تامین کننده خوبی برای شما خریداران عزیز باشد چرا که ارتباطاتی که با واردکننده ها و یا حتی تولیدکننده های ام دی اف در کشور دارد می تواند شرایط فروش ویژه همراه با قیمت خوبی برای شما عزیزان داشته باشد.

در حال حاضر برای خرید و یا اطلاع از قیمت ام دی اف مورد نیاز خود می توانید با کارشناس فروش این بازرگانی ارتباط گرفته و درخواست خرید یا استعلام قیمت خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.