فروش عمده ورق ام دی اف هایگلاس در بازار

ام دی اف هایگلاس از پر فروش ترین و مهم ترین ورق های ام دی اف در بازار می باشد که به صورت عمده و خرده به قیمت ها متفاوت عرضه می شود. تولید ام دی اف هایگلاس در سال های اخیر کاملا بومی شده و محصولات خارجی به ندرت وارد کشور می گردند که از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند.

لیست قیمت انواع ورق ام دی اف هایگلاس

قیمت ام دی اف هایگلاس بر اساس برخی پارامتر ها و مواد اولیه به کار رفته در آن محاسبه می گردد. در برخی از ورق های هایگلاس از بهترین استفاده می گردد و در برخی از مواد متوسط و در سایر ورق های هایگلاس نیز مواد ضعیف به کار می رود.
این مواد در زیبایی، استحکام و جذب مشتری اثر گذار هستند چرا که مشتریان بر اساس نوع کاربرد از ورق و مکانی که قرار است از آن استفاده کنند ممکن است از هر سه نوع ورق ها تقاضا نماید.
از مهم ترین پارامتر های ورق ام دی اف هایگلاس که در قیمت گذاری آن ها تاثیر گذار هستند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

عوامل موثر در قیمت هایگلاس:

1- مغز ام دی اف هایگلاس

2- جنس روکش هایگلاس

3- ضخامت روکش هایگلاس

4- سلفون دورویه یا تکرویه

5- میزان چسب و مواد مورد استفاده در پرس

6- کیفیت پرس روکش با مغز

مرکز خرید ام دی اف در تهران

در اغلب شهرها مراکز و فروشگاه های ام دی اف وجود دارد که مشتریان برای تامین و خرید چند ورق ام دی اف به آن ها مراجعه می کنند. اما اگر بخواهیم اصلی ترین مرکز خرید ام دی اف را به شما بگوییم باید به شهر تهران اشاره کنیم.

تهران به عنوان بازار و منبع اصلی تامین ام دی اف حتی برای سایر فروشندگان در شهر های دیگر است به طوری که روزانه چند هزار ورق ام دی اف اعم از خام، ملامینه، هایگلاس و برجسته در این شهر خرید و فروش می گردد.
تصویر زیر به چندین مرکز مهم خرید و فروش ام دی اف در تهران اشاره می کند.

مراکز فروش عمده ام دی اف در تهران:

1- شهرک صنعتی خاوران

2- شهرک صنعتی چهاردانگه

3- بازار دلاوران

4- شهرک صنعتی عباس آباد

5- سایت چوبفروشان

نمایندگی فروش انواع ورق ام دی اف هایگلاس

شرکت های تولیدکننده ورق ام دی اف هایگلاس جهت توزیع و فروش محصولات خود نمایندگی های فروش در شهرها و استان های مختلف به کار می گیرند تا مصرف کنندگان به راحتی نسبت به خرید انواع ورق هایگلاس اقدام کنند.

نمایندگی های فروش ورق هایگلاس محصولات را مستقیما و نرخ یکسان از کارخانه خریداری می نمایند و به قیمت مشخص در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
بسیاری از شرکت نظیر پاک چوب، نوین چوب، آلکی، ایزوفام و دکوپنل که از تولیدکننده های برتر ورق هایگلاس به شمار می آید علاوه برای این که محصولات خود را به صورت عمده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند جهت فروش تکی و خرده محصولات نیز از طریق نمایندگی ها اقدام می نمایند.

قیمت ورق ام دی اف هایگلاس ایشیک

توزیع و پخش انواع ورق های ام دی اف

یکی از مهم ترین کارهایی که کارخانه برای توزیع و پخش انواع ورق ام دی اف من جمله هایگلاس انجام دهند بسته بندی و نحوه ارسال آن ها می باشد.
همانطور که می دانید ورق ها ام دی اف در انواع مختلف با روکش های متفاوت تولید می شوند که عبارت اند از:

 • ام دی اف با روکش کاغذی
 • ام دی اف با روکش ملامینه
 • ام دی اف با روکش برجسته
 • ام دی اف با روکش سینکرونایز
 • ام دی اف با روکش هایگلاس

بسته بندی ورق ها به صورت پالتی صورت می گیرد که تعداد هر دسته از ام دی اف ها به طور متفاوت است تعداد بسته بندی بر اساس فاکتور هایی نظیر ضخامت، ابعاد، وزن و نوع روکش ورق ها مشخص می گردد.
به عنوان مثال در تعداد ورق در هر پالت ام دی اف با روکش ملامینه 32 الی 35 ورق است در حالی که تعداد ورق در هر پالت ام دی اف هایگلاس 24 ورق است.

تامین کننده ام دی اف هایگلاس در مشهد

اغلب شهر های ایران به ویژه مشهد نیز دارای نمایندگی و تامین کننده ام دی اف هایگلاس است که علاوه بر آن کارخانه تولید شرکت پاک چوب در مشهد واقع شده که دسترسی سریع و آسان تری به مشتریان برای خرید انواع ام دی اف هایگلاس فراهم نموده است.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم امروزه ام دی اف هایگلاس جزو مهم ترین متریال های طراحی و اجرای دکوراسیون در کشور و جهان می باشد که تامین ام دی اف هایگلاس توسط فروشندگان و نمایندگی ها سود خوبی را برایشان در پی خواهد داشت.

در شهر مشهد نیز نمایندگی های متعددی جهت تامین انواع ورق هایگلاس با قیمت ها گوناگون وجود دارد که مشتریان نه تنها جهت سفارش می توانند به نمایندگی ها مراجعه کنند بلکه از طریق پل های ارتباطی این سایت نیز برای خرید عمده و خرده انواع ورق هایگلاس با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشند.

تامین کننده ام دی اف هایگلاس در مشهد

کاربرد و ویژگی های ام دی اف هایگلاس

ام دی اف هایگلاس جزو چندین مدل های ورق ام دی اف در بازار می باشد که کاربرد آن منحصر به فرد بوده و در محل و شرایطی استفاده می گردد که بیشتر از سایر متریال ها مانند ام دی اف معمولی در چشم باشد.
دلیلی که سبب می شود چنین عملی انجام شود به خاطر براقیت و شفافیتی است که ورق های هایگلاس دارند که صنعتگران را مجاب به استفاده از آن ها در قسمت های قابل مشاهده کار برای زیباسازی می کند.

از مهمترین کاربرد ام دی اف هایگلاس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ساخت انواع دکور ماننده پیشخوان
 • ساخت انواع کابینت آشپزخانه
 • استفاده از آن برای ساخت کمد دیواری
 • استفاده از آن برای ساخت انواع سرویس خواب
 • کاربرد آن در ساخت میز تلوزیون

بی جا نیست اگر گریزی به ویژگی های ام دی اف هایگلاس نیز اشاره داشتیم چرا که این ویژگی ها سبب می شود استفاده از آن برای ساخت مصنوعات چوبی دو چندان شود:

 • براق، شفاف و آیینه ای بودن آن
 • ضد آب بودن روکش هایگلاس
 • تولید در طرح ها و رنگ های جذاب
 • مقاومت در برابر رطوبت
 • دوام و استحکام بالا
کاربرد و ویژگی های ام دی اف هایگلاس

بزرگترین تولیدکننده ورق ام دی اف هایگلاس

کارخانه ها و گروه های صنعتی بسیار زیادی در کشور هستند که در زمینه تولید و عرضه انواع ام دی اف هایگلاس فعالیت می کنند که هر گروه صنعتی بر اساس سیاست خاص خود محصولاتی با متریال، کیفیت و پارامتر های متفاوتی تولید و روانه بازار می کنند.

از شرکت های متعبر تولیدکننده ام دی اف هایگلاس در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • شرکت ایزوفام
 • شرکت پاک چوب
 • شرکت نوین چوب
 • شرکت AGT
 • شرکت فراسو
 • شرکت EGT
 • شرکت کینگ گلاس

برخی از این شرکت ها با استفاده از مغز و روکش های خارجی و با بهره گیری از چسب های درجه یک آلمانی شروع به تولید ام دی اف هایگلاس می کنند. برخی نیز با استفاده از مغز و روکش های ایرانی و در برخی موارد روکش های خارجی و با بهره گیری از چسب های درجه یک و یا معمولی محصولات خود را تولید می کنند.

بزرگترین  تولیدکننده ورق ام دی اف هایگلاس

خریدار ام دی اف هایگلاس باکیفیت

خرید و فروش ام دی اف هایگلاس منوط به کیفیت، ثبات رنگ روکش و عدم جدا شدن روکش از ام دی اف خام در دراز مدت می باشد. ام دی اف هایگلاس درجه یک تمام این ویژگی ها را دارد و خریدار می تواند با خیالی راحت نسبت به خرید چنین ورق هایی حتی با قیمت بالاتر نیز اقدام کند.

رنگ پریدگی در ورق های هایگلاس یه عیب به شمار می آید که در صورتی که از روکش های با کیفیت عالی استفاده شود می تواند تا 10 سال نیز رنگ ثابتی داشته باشد در حالی که محصولات برخی شرکت ها در طی 1 الی 3 سال رنگ روکش هایگلاس تغییر می کند.

شما عزیزان برای خرید عمده این ورق ها جهت انجام پروژه های ساختمانی و یا تامین ورق مورد نیاز فروشگاه خود می توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید تا بهترین و مناسب ترین گزینه موجود در بازار را به شما معرفی کرده و برای شما تامین نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.