فروش عمده ام دی اف آرین سینا

کارخانه ام دی اف آرین سینا یکی از تولیدکننده های انواع ورق ام دی اف خام و ام دی اف سفید در کشور می باشد که محصولات خود را به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می دهد. فروش عمده ام دی اف آرین سینا سبب می شود قیمت تمام شده این محصول برای خریداران بسیار مناسب شود.

ام دی اف آرین سینا

بررسی کیفیت انواع ام دی اف آرین سینا

مسلما در طول سال های فعالیت خود با انواع ورق های ام دی اف خام به اسم آرین سینا برخورد کرده اید. این شرکت محصولات متنوع و متناسب با نیاز مشتریان خود در سراسر کشور تولید و عرضه می کند.

شرکت ام دی اف آرین سینا به خاطر داشتن چندین خط تولید در نقاط مختلف کشور از جمله شهر های ساری و رشت توانسته بخش زیادی از نیاز کشور به انواع ورق ام دی خام و سفید را تامین نماید. این شرکت ام دی اف خام را در کیفیت های متفاوت تولید می کند.

کیفیت ام دی اف آرین سینا می تواند بر اساس استاندارد های موجود متفاوت باشد به طوری که این محصولات در گروه های LMDF , MDF , HDF دسته بندی می شوند. هر یک از این محصولات دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند که در نتیجه قیمت ورق ام دی اف آرین سینا را تغییر می دهند.

ورق ام دی اف سفید که از دیگر محصولات پر فروش این شرکت می باشد در کروم های متفاوت به صورت برفی، صابونی و آیینه ای تولید می گردد. این روکش ها اغلب بر روی MDF پرس شده و در بسته بندی های 32 عددی سایز 366*183 سانتی متری و با ضخامت 16 میل به بازار عرضه می شوند.

قیمت ام دی اف سفید

قیمت عمده ورق ام دی اف آرین سینا

محصولات شرکت ام دی اف آرین سینا در مقایسه با سایر کارخانه های تولیدکننده ام دی اف در ایران از کیفیت نسبتا متوسط و قابل قبولی برخوردار هستند اما همه محصولات این شرکت مورد توجه مصرف کنندگان نیستند.

با این حال انواع ام دی اف ایرانی خام آرین سینا و حتی ام دی اف سفید صابونی آرین سینا بیشتر از سایر محصولاتش طرفدار و مصرف کننده دارد. قیمت عمده ورق ام دی اف این شرکت بر اساس میزان حجم خرید می تواند متغییر باشد.

در صورتی که بازرگانی ها و تاجران اقدام به فروش عمده این محصولات نمایند، می توان بسیاری از ام دی اف های کارخانه آرین سینا را در سایز های مختلف و با قیمت بسیار مناسبی تهیه و خریداری نمود. از جمله محصولات این شرکت که در بازار ایران خریدار و مصرف کننده زیادی دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ام دی اف سفید صابونی
  • ام دی اف سفید براق
  • ام دی اف خام سایز 366*183
  • ام دی اف خام سایز 244*122
  • ام دی اف خام سایز 280*122
  • ام دی اف خام سایز 410*122
  • ام دی اف خام 8 میل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.