فروش بهترین ام دی اف سفید مغز خارجی

ام دی اف سفید مغز خارجی یکی از انواع ام دی اف ها می باشد که از کیفیت و جنس مرغوب و بالایی برخوردار است و با قیمت مناسب به فروش می رسد و برای مصارف گوناگون در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

فروش بهترین ام دی اف سفید مغز خارجی

بررسی ابعاد ام دی اف سفید مغز خارجی

بررسی ابعاد ام دی اف سفید مغز خارجی ابعاد ام دی اف سفید یکی  از مهم ترین ملاک های یک ورقه ام دی اف می باشد که یک سری اصول استاندارد و تعیین شده دارند که باید در زمان تولید به آن توجه شود.

ابعاد ام دی اف سفید مغز انواع مختلفی دارد که سبب شده است تا کارایی آن ها نیز با یکدیگر نفاوت داشته باشد، توجه کنید که این ابعاد در استفاده ام دی اف برای مصارف مختلف بسیار حساس و حائز اهمیت است.

اغلب ورقه های ام دی اف که دارای روکش های ملامینه هستند در ابعاد 210 سانتی متر در 366 سانتی متر تولید می شوند.

تولید ام دی اف های سفید هایگلاس در دو سری انجام می شود، ابعاد سری اول برابر با 120 سانتی متر در 240 سانتی متر می باشد و ابعاد سری دوم برابر با 120 سانتی متر در 280 سانتی متر است.

ورقه های ممبران ام دی اف  در دو مدل با ابعاد 120  سانتی متر در 240 سانتی متر و 120 سانتی متر در 280 سانتی متر تولید می شوند، این نوع از روکش ها به طور مستقیم در روی مغز ام دی اف چسبیده می شود.

ام دی اف ها ورقه هایی فشرده شده چوب می باشند که یک سمت آن ها با روکش پوشانده شده است و سمت دیگر آن ها فاقد روکش می باشد، این روکش ها می تواند در هر طرح و رنگ و مدلی باشد که بسیار متنوع و جذاب است و با توجه به کاربرد ورقه انتخاب می شود.

انتخاب ابعاد مناسب ام دی اف برای استفاده از آن جهت تولید کمد، کابینت و … بسیار مهم است و باید کاملا حرفه ای مناسب باشد.

فروشنده ارزانترین ام دی اف سفید مغز خارجی

فروشنده ارزانترین ام دی اف سفید مغز خارجی قیمت ورقه های ام دی اف به میزان ابعاد آن ها و طرح روکش ها بستگی دارد، هرچه ابعاد بزرگ تر باشد هزینه فروش آن نیز بیشتر است و هرچه طرح و روکش به کار رفته در روی آن مدرن تر و زیبا تر باشد باز هم قیمت فروش آن بالا تر است.

قیمت ام دی اف سفید مغز خارجی به ابعاد و ضخامت ورقه آن بستگی دارد اما خب با توجه به کیفیت و مقاومتی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و خرید عمده آن نیز سبب کاهش قیمت آن می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.