صابون مایع دستشویی پوست را سفید و شفاف می کند

به دلیل وجود ویتامین E، K، A، روغن زیتون و آنتی اکسیدان ها در میان اجزای آن، قدمت ساخت آن به بیش از سه هزار سال قبل باز می گردد و برای اولین بار در شام به ویژه در سوریه ساخته شد.

در آن زمان از زیتون و نوشابه و سبزیجات مختلف تهیه می شد، سپس این صابون به کشورهای مراکش منتقل شد تا به نام خود خوانده شود و این محصول با افزودن عطرهای اسانس بهبود یافته و اکنون جزء آن محسوب می شود. حمام سنتی در کشورهای مراکش.

صابون مایع دستشویی مراکشی فواید زیادی دارد، از جمله: به خلاص شدن از شر گوشت و سلول های مرده ای که در قسمت های مختلف پوست به طور خاص و به طور کلی پوست انباشته می شوند، کمک می کند و این منافذ گوشتی خانه خود را می گیرند که منجر به بسته شدن این منافذ می شود، اما این صابون به لطف این منافذ را روشن می کند.

خلاص شدن از شر این گوشت ها برای خلاص شدن از شر چربی ها و رسوباتی که منجر به آسیب های مختلف پوستی می شوند، عمل می کند.

 

نقش مهمی در پاکسازی پوست از ناخالصی هایی که به صورت لکه یا کک و مک هستند ایفا می کند و به دادن رنگ روشن اولیه به پوست کمک می کند.

این قابلیت را دارد که خطوط ریز و چین و چروک های مختلف صورت به خصوص در ناحیه پیشانی را از بین ببرد و به این ترتیب چهره ای جوان و شاداب به صورت ببخشد.

فولیکول های ضعیف مو را تقویت می کند و استحکام فولیکول های با قدرت متوسط ​​را افزایش می دهد همچنین با تقویت و تشدید مو ریزش مو را بسیار کاهش می دهد و به موها شادابی و استحکام می بخشد و نتیجه خوبی در طول یک مو می دهد.

دوره متوسط ​​سه هفته استفاده روزانه.

این صابون برای انواع موهای خشک و چرب بدون آسیب و عارضه قابل استفاده است.

گردش خون را به درستی در بدن فعال و احیا می کند، در حالی که از آن در دوش آب گرم استفاده می کند.

برای رفع ترک های کف پا استفاده می شود و نرمی خوبی به دست و پا می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.