شرکت پخش ام دی اف هایگلاس سی تک ایرانی

ام دی اف های گلاس نوع جدیدی از ام دی اف است که با پلکسی گلاس پوشانده شده و مشخصات فنی و ظاهری بهتری را نسبت به ام دی اف معمولی دارد. شرکت پخش این محصول اکنون اقدام به توزیع بهترین نوع این محصول، یعنی ام دی اف هایگلاس سی تک ایرانی به بازار نموده که می توان آن را با قیمت و کیفیتی استثنایی تهیه نمود

شرکت پخش ام دی اف هایگلاس سی تک ایرانی

تشخیص ام دی اف هایگلاس سی تک ایرانی از ترک

تشخیص ام دی اف هایگلاس سی تک ایرانی از ترک

یکی از بهترین برندهای متعلق به ام دی اف هایگلاس، هایگلاس سی تک می باشد که نوع ترک و ایرانی آن، تواماً در بازار فروش مشاهده می شود.
هر دو مدل ترک و  ام دی اف ایرانی موجود از این هایگلاس در نوع خود بهترین بوده و در حال حاضر در معرض کاربردهای گسترده در حوزه دکوارسیون سازی و ساخت سایر تجهیزات و سازه های ام دی اف قرار گرفته اند.
اما موضوعی که در رابطه با این محصولات قصد داریم عنوان نماییم؛ تشخیص ام دی اف هایگلاس سی تک مدل ایرانی از ترک می باشد که برای اشاره به این موضوع از گزینه های زیر بهره برده ایم:

  • یکی از تفاوت های بارز موجود بین هایگلاس سی تک نوع ایرانی و ترک این است که هایگلاس های سی تک ایرانی عمدتاً از ام دی اف های تایلندی برای شکل گیری بهره می برند.
  • هایگلاس ایرانی سی تک در مقایسه با هایگلاس سی تک ترک، دارای دانیسته کمتری است.
  • اگر چه روکش پی وی سی در ام دی اف سی تک ترک، بسیار مرغوب است؛ اما این مرغوبیت در هایگلاس سی تک تولید داخل هم وجود داشته و شاید تفاوت آنها بسیار ناچیز باشد.
  • همچنین از دیگر تفاوت های آشکار بین آنها این است که هایگلاس های سی تک تولید شده در داخل کشور با قیمت ارزان تری به فروش درآمده و لذا جهت تهیه مقرون به صرفه تر می باشند.

تولید کننده ام دی اف هایگلاس سی تک

تولید کننده ام دی اف هایگلاس سی تک

در حال حاضر تولید  ام دی اف سفید هایگلاس سی تک توسط تولید کنندگان متبحر و زبده انجام گرفته و به همین خاطر شاهد عرضه بهترین و پرفروش ترین نوع هایگلاس به بازار می باشیم که بهتر است با برخی از مشخصات آن آشنا شوید:

  1. تولید کنندگان از مواد اولیه فوق العاده باکیفیت برای تولید هایگلاس سی تک بهره برده اند و از این رو توانسته اند محصولی درجه یک و هم رتبه با محصولات برتر اروپایی را عرضه نمایند.
  2. همچنین هایگلاس سی تک نسبت به خط و خش مقاوم بوده و روکش آن نیز فاقد موج می باشد.
  3. ضخامتی مناسب در حدود 16 میلیمتر را دارا بوده و ابعاد آن نیز استاندارد است.
  4. روکش این نوع هایگلاس نیز با قدرت چسبندگی بالایی همراه بوده و بنابراین امکان جدا شدن آن وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.