سیب سبز فرانسه می تواند به سلامت مغز کمک کند

حاوی آنتی اکسیدان: سیب سرشار از آنتی اکسیدان است، همانطور که یک مطالعه نشان داد که خوردن غذاهای غنی از آنتی اکسیدان.

مانند: سیب سبز فرانسه می تواند به سلامت مغز کمک کند و خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با از دست دادن حافظه را کاهش دهد، بنابراین برای حفظ سلامت مغز توصیه می شود روزانه سیب یا یک لیوان آب سیب بخورید.

کاهش کلسترول مضر خون: محققان دریافتند که مصرف روزانه سیب به مدت شش ماه توسط زنان مسن منجر به کاهش 24 درصدی کلسترول مضر (LDL) و افزایش 4 درصدی کلسترول خوب (HDL) در زنان مسن شده است.

خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد: خوردن سیب با احتمال کمک به کاهش خطر ابتلا به دیابت مرتبط است، زیرا مطالعه ای که بر روی تعداد زیادی از افراد انجام شد نشان داد افرادی که سه وعده در هفته سیب، انگور، کشمش، زغال اخته یا گلابی، آنها 7 درصد کمتر از افرادی که آن را مصرف نمی کردند به دیابت نوع 2 مبتلا می شدند.

سیب

خطر سکته را کاهش می دهد: مطالعه ای بر روی تعداد زیادی از مردان و زنان انجام شد و نشان داد کسانی که در یک دوره 28 ساله سیب می خوردند کمتر در معرض سکته مغزی بودند.

از معده در برابر صدمات محافظت می کند: زیرا سیب حاوی ترکیباتی است، به نام اسید کلروژنیک و کاتچین، که ممکن است به محافظت از پوشش معده در برابر آسیب های ناشی از مصرف داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی کمک کند، و مطالعه ای که روی لوله های آزمایش و موش ها انجام شد نشان داد که این عصاره سیب های خشک و یخ زده به محافظت از سلول های معده در برابر آسیب ناشی از این داروها کمک کردند، اما هنوز تحقیقات بیشتری برای تایید این نتایج در انسان مورد نیاز است.

هشدارها در مورد خوردن سیب خوردن سیب برای سلامت بدن مفید است و تا زمانی که دانه آن خورده نشود برای اکثر مردم بی خطر است.

دلیل آن این است که دانه های سیب حاوی سیانید هستند (به انگلیسی: cyanide).

این ماده سمی است که زندگی انسان را تهدید می کند.

ممکن است باعث مسمومیت و شاید مرگ شوند و این اتفاق در صورت خوردن مقدار زیادی از این دانه ها مانند یک فنجان از آنها رخ می دهد و باید توجه داشت که در هنگام هضم سیانور در معده ترشح می شود و ممکن است چندین ساعت طول بکشد.

برای ظاهر شدن علائم مسمومیت، اما در مورد مصرف سیب برای برخی دسته ها و موارد هشدارهایی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.