تولیدی ام دی اف خام سه میل

مراکز تولیدی ام دی اف خام سه میل این محصولات را بعد از اینکه تولید می کند در بسته بندی هایی قرار می دهد و به بازارهای فروش عرضه می کند. در این مراکز علاوه بر تولید محصول شده معمولاً دیگر ام دی اف در طرح ها و همینطور کیفیت های گوناگون و البته با رنگ بندی های بسیار متنوع تولید می شود به بازارهای داخلی و خارجی بسیار زیادی ارسال می‌شود. کابینت سازان یکی از مشتریان اصلی مراکز تولیدی هستند و همواره این محصولات را به صورت عمده از این مراکز تولیدی خریداری می کنند.

تولیدی ام دی اف خام سه میل

4 مزیت استفاده از ام دی اف خام سه میل

4 مزیت استفاده از ام دی اف خام سه میل استفاده از ام دی اف خام سه میل مزیت های بسیار زیادی دارد که در این مطلب به اختصار در مورد این مزیت ها اطلاعاتی را ارائه می دهیم. این نوع از ام دی اف ها معمولاً یکی از پر استفاده ترین و پرفروش ترین ابعاد کابینت به شمار می آید و علاوه بر این به صورت خام و روکش دار در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

این نوع از محصولات به دلیل اینکه ضخامت بسیار کمی دارند می‌توان با استفاده از اشعه های لیزر به راحتی برش داد و همینطور نقش هایی بر روی این محصولات حکاکی کرد. این نوع کالا را می توان در تابلوها و همینطور تولیدات تزیینی و دکوری مورد استفاده قرار داد.

در بازارهای فروش دو نوع از این محصول وجود دارد، یکی از این محصولات ام دی اف سه میل ملامینه نام دارد و دیگری ام دی اف سه میل پرینتی معمولاً ضخامت این محصولات نیز تقریباً یکسان است. مغذی هایی که در این محصولات به کار برده شده است تفاوت چندانی با هم ندارد.

تفاوت بین ام دی اف های خام سه میل فقط در نوع روکش آنهاست و معمولاً نوع مقاومت آنها هم با هم یکسان است و به دلیل این که در برابر رطوبت و شکستگی مقاومت بسیار بالایی ندارند، در استفاده از این محصولات باید جانب احتیاط رعایت شود و اگر اصول و نکات رعایت شود می‌توان طول عمر این محصولات را افزایش داد.

فروش مستقیم ام دی اف خام

فروش مستقیم ام دی اف خام در فروش مستقیم ام دی اف خام می‌توان با قیمت‌های بسیار پایین محصولات را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داد و مشتریان زیادی تمایل دارند که این محصولات را به صورت کاملا مستقیم از کارخانجات خریداری کنند.

در کارخانجات مدل های گوناگونی از این ام دی اف آ ساخته می شود که یکی از پرفروش‌ترین محصولات ام دی اف سفید پرسی است که برای صفحات کابینت مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر محصول ذکر شده ام دی اف سفید فابریک نیست یکی از محصولاتی است که کابینت سازان از آن بسیار استفاده می کنند چون مشتریان بسیار زیادی تمایل دارند از این محصولات در آشپزخانه های خود استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.