با استفاده از سرامیک خانه ساختمان خود را به قصر تبدیل کنید

سرامیک خانه یکی از مهمترین تزیینات و تزیینات منازل به شمار می رود و نه تنها یک دکوراسیون زودگذر، بلکه یک ضرورت و جزء ضروری و جدایی ناپذیر ساختمان است.

انتخاب نوع، شکل و تزیین سرامیک ها مهم است و موارد مهم زیادی از جمله: سهولت در نظافت، استحکام و سختی، کیفیت خوب، ثبات رنگ، استقامت، عدم لغزش، مناسب بودن برای دیوار و سقف در نظر گرفته شده است.

و البته قیمت به طوری که متناسب با بودجه تعیین شده باشد.

انواع کاشی سرامیک : سرامیک یکی از بهترین انواع کاشی است که تا به حال ساخته شده است و به دلیل ظاهر زیبا، مقاومت در برابر آب، رطوبت و گرما یکی از پرکاربردترین کاشی هاست، همچنین تمیز شدن آسان، مقاوم در برابر خط و خش و کثیفی است.

سرامیک

لکه به آن نمی چسبد و در برابر آتش مقاومت می کند و مزایای زیادی دارد که فقط برای کف استفاده نمی شود.

بلکه برای دیوارها استفاده می شود و دارای اشکال و رنگ های زیادی از جمله اشکال بسیار زیبا و طرح های معرق و هنرمندانه است.

چینی : نوعی کاشی رایج است و شباهت زیادی به کاشی و سرامیک دارد، اما در برابر حرارت، فشار و خط و خش محکم‌تر و مقاوم‌تر است و رنگ‌ها را به خود جذب نمی‌کند و لکه‌ها به آن نمی‌چسبند.

درخشندگی دائمی و بدون نیاز به پولیش و پولیش و دارای رنگ و اندازه های زیادی می باشد.

سنگ مرمر : در هتل ها و شرکت ها و گاه در منازل بسیار استفاده می شود و رنگ های زیادی دارد مانند مشکی، سفید، بژ، خاکستری و سفید رگه دار، اما نیاز به تمیزکاری زیاد دارد.

زیرا لکه ها به سرعت در آن گیر می کنند و نیاز به پرداخت دوره ای دارد.

گرانیت : گرانیت یکی از سنگ های آذرین معروف است که دارای کانی های مهم بسیاری مانند کوارتز و بیوتیت است و به دلیل دوام، استحکام مقاومت و سطح ناهموارش شهرت دارد و در آشپزخانه ها، میزها و میزها کاربرد فراوانی دارد.

پله ها. پارکت  : یکی از رایج ترین انواع کفپوش است که از قدیم الایام برای کاشی کاری استفاده می شده است، از چوب راش و چوب بلوط قرمز ساخته شده است، نشان دهنده تجمل، گرمی و تجمل است، اما نیاز به دقت بالایی دارد، حساس است.

خراشیدگی و لکه دارد و در برابر آب و رطوبت کاملاً مقاوم نیست و ممکن است در معرض خوردگی باشد اگرچه عایق صوتی و حرارتی خوبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.