استفاده از کاشی چسبی بین کابینتی به جا ام دی اف کابینت

بر خلاف کفپوش های چوبی یا فرش، کاشی استخری البرز نگهداری کمی دارد و نیازی به صرف زمان یا هزینه زیادی برای نگهداری نخواهید داشت.

مانند هر چیز دیگری در خانه، شما باید به طور منظم کف کاشی خود را جارو کنید و تمیز کنید. همچنین می توانید هر پنج سال یکبار از یک درزگیر برای محافظت بیشتر استفاده کنید.

 

این تمام چیزی است که برای سال‌های آینده برای نگه داشتن کاشی‌های خود به شکل نوک بالایی نیاز دارید. و اگر یکی از کاشی‌ها ترک خورد یا شکست، می‌توانید به سادگی آن را بدون تعویض کل کف تعویض کنید.

در مناطقی از خانه شما که ترافیک زیادی را تجربه می‌کنند، کاشی‌ها برای سال‌های طولانی مستحکم خواهند ماند. چوب و فرش پس از سال‌ها قدم زدن افراد روی کف‌ها، شروع به نشان دادن نشانه‌هایی از ساییدگی می‌کنند.

با این حال، کاشی یکی از بادوام ترین گزینه های کفپوش است، بنابراین تقریباً برای هر قسمت از خانه شما یک انتخاب عالی است.

کاشی
از آنجایی که جهان دوستدار محیط زیست و آگاهی از محیط زیست می شود، مالکان خانه به طور قابل درک می خواهند خانه ای پایدارتر ایجاد کنند. به دلیل تنوع گسترده ای از مواد کاشی موجود، می توانید دوستدار محیط زیست ترین گزینه را انتخاب کنید.

به عنوان مثال، کاشی های چینی و سرامیکی با استفاده از خاک رس تولید می شوند که یک منبع پایدار است.

به طور مشابه، کاشی های سنگی مدت زمان زیادی دوام می آورند و حتی می توان آنها را بازیافت کرد. بنابراین، اگر به دنبال گزینه‌های کفپوش پایدار هستید، کاشی بهترین انتخاب است. اگر از آلرژی رنج می‌برید یا نگران کیفیت هوای خانه خود هستید، کفپوش کاشی بهترین انتخاب است. الیاف فرش مقدار زیادی گرده، گرد و غبار، کثیفی و شوره حیوانات خانگی را به دام می اندازد – و یک جاروبرقی ساده آن را از بین نمی برد.

علاوه بر این، لمینت های تولید شده از مواد مصنوعی، ترکیبات آلی فراری را آزاد می کنند که هوای خانه شما را آلوده می کند. کاشی ها هیچ ماده حساسیت زا را به دام نمی اندازند و به راحتی تمیز می شوند. این به ویژه برای افرادی که از آسم یا آلرژی های فصلی رنج می برند مفید است.
وقتی در آینده خانه خود را بفروشید، خوشحال خواهید شد که کفپوش کاشی را انتخاب کرده اید. خریداران به دلایلی که در بالا ذکر شد، کاشی و کفپوش چوبی را گزینه‌های کف‌پوش ممتاز می‌دانند.

این بدان معنی است که می توانید با افزایش هزینه فروش مجدد در زمان جابجایی خانه، هزینه نصب کاشی را پوشش دهید. چه کسی گزینه کفپوشی را که ارزش خانه را افزایش می دهد نمی خواهد؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.